На лідера “молодіжки” РПЛ скоєно замах: зламаний ніс та щелепа, тяжкий струс мозку

 

Щойно на лідера Молодіжного крила РПЛ Ігоря Бєлова було скоєно замах, невідомі зламали йому щелепу та ніс, крім цього у лідера “молодіжки” діагностовано тяжкий струс мозку. Про це на сторінці у Facebook повідомив соратник Бєлова. Втікаючи, зловмисники сказали, що цe було ”останнє попeрeджeння”.

Журналістам ІНФОРМАТОРа вдалося дізнатися від однопартійців Бєлова, що напад було скоєно у під’їзді будинку, де мешкав потерпілий. На їхню думку, замах пов’язаний з політичною діяльністю Бєлова.

Нагадаємо, раніше поліція Києва відкрила кримінальне провадження за фактом “нападу” представників Молодіжного крила Радикальної партії на будівлю Державного агентства автомобільних доріг України. Тоді активісти прийшли серед робочого дня до офісу Укравтодору аби поспілкуватися з його керівництвом, зокрема в.о. голови Славоміром Новаком та його заступником Олександром Харченком стосовно фактів розкрадання та відмивання коштів у державному агентстві, а також про незадовільний стан українських доріг. Натомість керівництва структури на місці не виявилося, а прес-секретар чи хтось інший з уповноважених самоусунулися від виконання своїх функціональних обов’язків.
Источник: https://informator.news/na-lidera-molodizhky-rpl-skoieno-zamakh-zlamany-nis-ta-shchelepa-tiazhky-strus-mozku/?utm_source=push&utm_medium=gravitec&utm_campaign=push

MIXADV

цікаве