Предстоятель УАПЦ заявив, що його обдурили з передачею Андріївської церкви  

Предстоятель Української автокефальної православної церкви (УАПЦ) митрополит Макарій пошкодував, що погодився передати Андріївську церкву у користування Константинопольському Патріархату, і не має наміру в майбутньому залишатися таким же поступливим. Про це він заявив в інтерв’ю каналу “Еспрессо TV“.

Макарій зазначив, що в питанні передачі Андріївської церкви чинив послідовно. “Я відповів, що особисто я погодився, але зберу архієреїв, тому що це не я вирішую. Ми віддаємо, а ви нам повинні щось взамін дати.  Бо коли об’єднається Церква, то лишається Київська єпархія, яка не має собору, а там повинен бути архієрей. І потрібно Церкві приміщення тощо. Коли я зустрічався з президентом, то він мені натякнув, як ви на це дивитеся. Я послідовна людина. Я не можу казати “так”, а потім “ні”.

Але нам потрібно щось дати взамін. Є церква Кирилівська, є заповідник, є церква Спаса на Берестові – будь ласка”, – сказав митрополит Макарій. “А в передачі на ZIK президент сказав, що пообіцяв і Філарету, і Макарію щось дати, але це буде одна церква, можна і так обійтися. Але потрібно бути послідовним. Мене можна один раз обдурити, другий, але втретє не вийде “, – попередив предстоятель УАПЦ.

Нагадаємо, Євстратій Зоря прогнозує, що до Єдиної Церкви приєднаються дві третини УПЦ МП.

Источник: https://informator.news/predstoiatel-uapts-zaiavyv-shcho-oho-obduryly-z-peredacheiu-andriivs-koi-tserkvy/?utm_source=push&utm_medium=gravitec&utm_campaign=push

MIXADV

цікаве