
Верховна представниця ЄС із закордонних справ Кая Каллас провела телефонну розмову з міністром закордонних справ Ірану Аббасом Арагчі, під час якої закликала Іран припинити військову підтримку Росії.
Про це вона повідомила на своїй сторінці у мережі Х, інформує Цензор.НЕТ.
“Я закликала Іран припинити військову підтримку Росії”, – написала Каллас.
Окрім заклику щодо припинення співпраці з РФ, вона висловила занепокоєння ситуацією з правами людини в Ірані, а також долею затриманих громадян Європейського Союзу.
Варто зазначити, що після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну у 2022 році військова співпраця між Москвою та Тегераном значно активізувалася. При цьому Іран офіційно заперечує надання зброї або іншої військової допомоги РФ.
Читайте також на “Цензор.НЕТ”: Іран повинен відмовитися від збагачення урану й розробки далекобійних ракет, – Рубіо
