Байден вперше висловився про роботу Трампа: Нова адміністрація завдала стільки шкоди і руйнувань

Військові Ізраїлю повідомили про ракетну атаку з боку Ірану

08/06/2026 AA 0

Іран запустив ракети по Ізраїлю вперше після квітневого перемир’я. Про це пише Associated Press, цитує Цензор.НЕТ. Більше новин у Telegram-каналі Цензор.НЕТ Загострення після удару по Бейруту Ізраїльська сторона […]

байден

Експрезидент США Джо Байден розкритикував роботу адміністрації Трампа, вказавши на значну шкоду та руйнування.

Про це Байден сказав на Конференції адвокатів, консультантів і представників осіб з інвалідністю (ACRD), повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на CNN.

“Менш ніж за 100 днів ця нова адміністрація завдала стільки шкоди і стільки руйнувань. Це просто захоплює дух, наскільки стрімко все сталося”, – зауважив він.

Крім цього, експрезидент нагадав про скорочення чисельності федеральних службовців, назвавши це причиною збоїв у роботі сайту Управління соціального забезпечення та неможливості людей увійти у свої акаунти.

Також він акцентував увагу на важливості захисту програми соціального забезпечення, тоді як багато демократів проводять загальнонаціональну акцію протесту проти передбачуваних скорочень програми.

Варто додати, що це був перший публічний виступ Байдена після завершення його президентської каденції в січні цього року.

Читайте на “Цензор.НЕТ”: Війна РФ та України – це війна Байдена, а не моя. Її початок допустили він та Зеленський, – Трамп

Після промови Байдена, Управління соцзабезпечення адміністрації Трампа звинуватило експрезидента у “брехні американцям”. Зокрема, у соцмережі Х цього відомства було зроблено 5 постів із такими тезами:

  • жодне з відділень служби соцзабезпечення не було закрито назавжди, а половину технологічного відділу не було звільнено;
  • в адміністрації заявили, що вживають “розумних заходів для перетворення того, як ми обслуговуємо громадськість”, включно з інструментами штучного інтелекту та оновленими телефонними послугами;
  • Байдена звинуватили у виявленні мільярдів доларів незаконних платежів у період з 2015 по 2022 фінансовий рік;
  • у пості сказано, що “Трамп неодноразово обіцяв захистити систему соціального забезпечення та забезпечити вищу заробітну плату для людей похилого віку, припинивши оподаткування допомоги” із соцзабезпечення;
  • у 2024 фінансовому році понад 2 мільйони нелегальних іммігрантів отримали номери соціального страхування. 
  • Джерело: https://censor.net/ua/n3547048

MIXADV

цікаве