
На польсько-білоруському кордоні загострилась ситуація з нелегальними мігрантами. Міноборони Польщі заявляє про посилення операції з боку Москви та Мінська.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на заяву міністра оборони Польщі Владислава Косіняка-Камиша польським ЗМІ та в соцмережі Х.
“Тиск на кордоні зростає… Активізується операція Білорусі та Росії. Метою є напад на Польщу, а не спроба отримання притулку (нелегальними мігрантами, – ред.)“, – цитує Міноборони Косіняка-Камиша.
Глава оборонного відомства Польщі заявив, що серед мігрантів “зростає жорстокість”. Вони кидають каміння, гілки та використовують болгарки, щоб розрізати загородження.
Косіняк-Камиш запевнив, що реакція польських служб на дії режиму білоруського диктатора Олександра Лукашенка є швидкою.
Читайте також: Польща посилить патрулювання найважливіших ділянок кордону з Білоруссю
Міністр також розповів, що у ніч на 5 квітня було близько 300 спроб мігрантів нелегально перетнути кордон – всі вони були зірвані. За його словами, мігранти діяли великими групами.
“Операція з білоруського та російського боку посилюється. Це не випадково, це не природний міграційний маршрут. Це все створено, це все зрежисовано”, – заявив очільник оборонного відомства Польщі.
Він додав, що загострення міграційного тиску спрямоване на послаблення Європи та Польщі.
Раніше повідомлялося, що Польща повідомила про завершення будівництва електронного загородження на державному кордоні з Білоруссю.
Читайте також: Польща завершила будівництво електронного загородження на державному кордоні з Білоруссю Джерело: https://censor.net/ua/n3545388
