
Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер заявив, що його країна готова ввести війська на територію України забезпечення гарантій безпеки.
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.
“Великобританія готова відігравати провідну роль у прискоренні роботи щодо гарантій безпеки для України. Це включає подальшу підтримку українських військових, куди Великобританія вже виділяє 3 мільярди фунтів стерлінгів на рік принаймні до 2030 року. Це також означає готовність і бажання зробити внесок у забезпечення гарантій безпеки України шляхом розміщення наших власних військ на місцях, якщо це необхідно”, – зазначив прем’єр.
Він також додав, що “будь-яка роль у допомозі гарантувати безпеку України допомагає гарантувати безпеку нашого континенту та безпеки цієї країни (Британії – Ред.)”.
Стармер переконаний, що кінець війни не може просто стати тимчасовою паузою перед новою атакою Путіна.
За його словами, Великобританія може відігравати “унікальну роль” як міст між Європою та США в мирному процесі в Україні.
“Ці вирішальні дні попереду визначатимуть майбутню безпеку нашого континенту. Як я скажу в Парижі, мир приходить через силу. Але вірно й зворотне. Слабкість веде до війни”, – наголосив очільник британського уряду.
“Це момент для всіх нас, щоб активізуватися – і Сполучене Королівство зробить це, тому що це правильно для цінностей і свобод, які ми цінуємо, і тому, що це фундаментально для нашої власної національної безпеки”, – резюмував британський чиновник.
Читайте на “Цензор.НЕТ”: На саміті у Вашингтоні всі погодилися, що шлях України до членства в НАТО має бути незворотнім, і Британія не відмовляється від цього, – Стармер Джерело: https://censor.net/ua/n3536136
