
В Україні погіршується ситуація із внутрішньо переміщеними особами – через соціально-економічні труднощі на новому місці ВПО повертаються на тимчасово окуповані території та в прифронтові міста.
Про це заявив Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець на саміті “(Ро)зʼєднані: Переосмислення суспільної стійкості в Україні”, передає LB, інформує Цензор.НЕТ.
Лубінець зазначив, що він повідомив Кабмін про цю проблему, оскільки вона викликає серйозне занепокоєння.
“Станом на зараз ситуація погіршується — у нас зменшується кількість ВПО, адже вони повертаються на ТОТ України та прифронтові міста через соціально-економічні труднощі на новому місці! Це викликає серйозне занепокоєння. Я порушував дане питання на рівні уряду. Держава має прямо казати на яку грошову допомогу людина може розраховувати, щоб вона могла мати впевненість у своєму майбутньому”, – сказав омбудсман.
Читайте також: Рада схвалила два законопроєкти для забезпечення переселенців житлом
Також Лубінець розповів, що на вищезгаданому саміті представили результати дослідження щодо поляризації українського суспільства.
Результати говорять, що розколу і поляризації українського суспільства як таких немає.
Читайте також: Представлено державну Стратегію щодо житла ВПО, – Мінреінтеграції Джерело: https://censor.net/ua/n3516262
