
Глава МВС Польщі Марцін Кєрвінський заявив, що захист для українських біженців у Польщі буде продовжено. Він поки діє до 30 червня. Ті, хто не матимуть паспортів також будуть підлягати тимчасовому захисту.
Про це він повідомив в ефірі TVN24, передає Цензор.НЕТ.
“Ми знайдемо спосіб, щоб розв’язати цю проблему. Нам треба діяти мудро і раціонально. Всі речі, які стосуються українців у Польщі, прописані в законах. Ми продовжимо захист для українських біженців, який поки діє лише до 30 червня”, – заявив Кєрвінський.
Міністр також відповідає за міграційну політику легалізацію іноземців.
Читайте також на “Цензор.НЕТ”: Німеччина не позбавлятиме українських чоловіків статусу біженців
Він наголосив, що Польща охоронятиме права біженців і не передасть їхні приватні дані.
“Ті, хто не матимуть паспортів, підлягатимуть тимчасовому захисту. Польща охоронятиме їхні права і нікому не передасть їхніх приватних даних, зокрема Україні”, – додав глава МВС Польщі.
Нагадаємо, раніше міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що військовозобов’язаним чоловікам з України можуть не подовжити право на перебування у Польщі. Він сказав, що країна допоможе Україні повернути чоловіків призивного віку у разі потреби. Джерело: https://censor.net/ua/n3486459
