Євреї по-новому. Проект Вакарчука фінансує Пінчук

Ментальність російської орди

26/03/2023 AA 0

 Для того, щоб відправити сотні тисяч росіян на загарбницьку велику війну проти України і вести її вже понад рік, Кремлю не потрібно докладати значних ідеологічних […]

Проект Вакарчука фінансує Пінчук

В незалежності від того, чи збирається офшорний олігарх Порошенко злізти з “золотого унітазу” жидівська мафія вже готує новий кадровий ескадрон.

Зараз весь Фейсбук завалений рекламою шепелявого співака Сяви Вакарчука.

«Газета по-українськи» стверджує, що олігархи готують українцям нового президента. Тому дописувач радить українцям прискіпливо цікавитись – хто інвестував у «месію» і які зобов’язання перед спонсорами він муситиме відпрацьовувати. Скажімо, проект Святослава Вакарчука фінансують Віктор Пінчук і російський «Альфа-Банк», стверджує автор. Докладніше про претендентів від олігархів розповідає «Газета по-українськи».

Якесь феєричне і дуже занудне гоніво на цю тему написав політолог Олександр Кочетков, але  на відміну від аналітики, котра була використана в підсумковій статті, там такий маразм, що і звертати увагу на нього не хочеться.

Підтримати творчий колектив «Правдивих Nовин», який фактично ризикує життям, кожного дня розповідаючи правду про політичне і суспільне життя України, і який не фінансує жодний політикан, чи олігарх, ви можете перевівши хоч пару гривень на картку Приватбанка 5168 7551 0986 3817 (Геннадий Боценюк), або на рахунок Вебмані: Z188556699944 U411086398198

Микола Крамольник

MIXADV

цікаве