
Депутати Держдуми ухвалили в остаточному читанні законопроект про підвищення перебування в запасі на 5 років для громадян, які мають військові звання солдатів, матросів, сержантів, старшин, прапорщиків та мічманів.
Рішення було ухвалено на пленарному засіданні сьогодні, 18 липня, повідомляє російське видання Коммерсант.
У рамках закону граничний вік перебування запасників у мобілізаційному резерві збільшено: для старших офіцерів – до 65 років (зараз 60 років), для молодших офіцерів – до 60 років (з 55 років), для інших звання – до 55 років (з 45 років) ). Для тих, хто має звання вищих офіцерів, граничний вік не змінювали (70 років).
Граничний вік перерахованих військовозобов’язаних першого розряду підвищується з 35 до 40 років, другого розряду – з 45 до 50 років, третього розряду – з 50 до 55 років. Також можна буде укласти контракт із іноземним громадянином віком до 52 років.
