Про субсидії: кому дають, а кому…

Ментальність російської орди

26/03/2023 AA 0

 Для того, щоб відправити сотні тисяч росіян на загарбницьку велику війну проти України і вести її вже понад рік, Кремлю не потрібно докладати значних ідеологічних […]

  Окремо варто звернути увагу на механізм надання субсидій. Там  при наданні цієї «допомоги» панує дикість, несправедливість та відвертий цинізм. Не виключено,що хабарництво, або навіть змови та полювання на житло тих кого зробили боржниками. Саме зробили! Адже при малій пенсії або безробітті та відмові в субсидії у людини настає фінансовий колапс. Накопичуються борги, а розрекламована реструктуризація практично не діє. Щоб її отримати потрібно оплатити третину боргу, а це значить влізти якщо є можливість в  кредитні борги перед банками. Але людям у віці з малою пенсією кредитів вже не дають! То ж оплатити третину боргу для отримання реструктуризації, як то визначила держава практично не можливо.

  Держава, що придумала такий механізм для найбідніших заради справедливості просто зобов’язна розрубати той «гордіїв вузол», обнуливши борги найбіднішим. Так само як вона двічі зробила це з комунальниками за енергоносії. Адже саме ті, що отримали такий бонус від держави, і продовжують користуватися механізмами стягнення боргів з найбідніших через суд, додаючи пеню, індекс на інфляцію  та судові нарахування мита і такого іншого. Виходить, що коли одні отримують чималі зарплати та премії, то з других найбідніших намагаються здерти не лише останню сорочку, але навіть і шкіру…

 Не всі розуміють, що йде війна, і людям дуже погано. Це дуже помітно  саме по комунальникам, які  в цей нелегкий час, на прикладі тилового Кропивницького. Там  саме зараз  вигадують абонементну плату на водопостачання та опалення під час війни та тягають пенсіонерів за борги по судам. Повна втрата  совісті, цинізм, бездушшя і майже повна деградація певної частини чиновництва та місцевого депутатського корпусу.

 А ще маємо особливий підхід для незареєстрованих безробітних. Якщо така особа вижила і прийшла за отриманням субсидії, то їй обрахунок для призначення  субсидії починається з розміру… двох мінімальних заробітних плат. Бо держава «мудро думає» про  «підпільне працевлаштування» та зарплати в конвертах, якої у багатьох може не бути. Виживають люди за рахунок городів, дач, випадкових підробітків, розпродажу нажитого побутового майна та роботи за тарілку супу та кусень хліба.

Отак держава дбає про нужденних.  Кажуть,  що ситий голодного не розуміє. А саме вони зібралися у Верховній Раді, щоб так  турбуватися про своїх виборців. Це саме такий випадок. Як можна призначати малі пенсії, при цьому не надавати субсидії,  і дерти за комунальні послуги суми, що в два-три рази перевищують розміри тих пенсій? В  якій ще державі є такий абсурд?

Василь Чорний

MIXADV

цікаве