Ганебна карма комунальників

“Показники розкриття” злочинів впали через нестачу ресурсу, але найбільша проблема попереду – експерт

08/02/2023 AA 0

Через високу залученість органів системи Міністерства внутрішніх справ до реагування на виклики воєнного стану на території України знизилися результати розслідування інших злочинів, які продовжують скоювати […]

  Кожна комунальна служба намагається рівнятися на Нафтогаз, який першим почав дробити платежі на частини і підвищувати в сумі оплату за свої  послуги. Якщо називати речі своїми іменами – це звичайнісіньке торбохватство, або грабіж населення. Беззахисного перед можливостями монополіста, який завдяки корупційній складовій забезпечував необхідні рішення на провладному та судовому рівнях. Антимонопольний комітет у нас завжди цього монополіста підтримував, а ми з вами, поминаючи добірними матюками всіх причасних до звільнення наших кишень від грошей, мовчки платили.

  Не лишилися непричетними до ярмарки торбохватства і наші місцеві кропивницькі тепловики. Директор КП «Теплоенергетик» КМР Олександр Чельник підписав наказ № 17, яким з 01.03.2022 року встановлена плата за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента в розмірі 35,19 грн.

  Але цього їм здалося мало, і цей тариф двічі підвищувався (36,88 грн з 01.08.2022 р. та 38,07 грн з 01.11.2022 р.). Тобто: з 01.03.2022 р. всі, хто ще не відмовився від послуг цих грабіжників, зобов’язані до суми оплати за опалення додавати ще й суму за абонентське обслуговування.

   Оцініть цинізм тепловиків і депутатів міської ради, які проголосували за цю плату: 24.02.2022 р. в країні починається кривава війна, розв’язана кремлівським загарбником, а комунальники разом з місцевими депутатами 28.02.222 р., через 4 дні після початку війни, поліпшують життя своїх земляків шляхом ухвалення рішення про стягнення з них додаткової плати! І двічі цей тариф під час війни підвищують!

Власне, на цьому у мене вся цензурна лексика на їх адресу  закінчилася…

Віктор Делюрман в мережі Фейсбук

P.S. Залишається додати, що подібне витворяють у Кропивницькому і водоканалівці та вивізники сміття. Для кого війна, а кому…

MIXADV

цікаве