Закінчиться поваленням Путіна — міністр оборони Словаччини про мобілізацію в рф

Президент Франції Еммануель Макрон повідомив, що війська НАТО розташувалися на кордоні з Росією

04/10/2022 AA 0

Нібито цитату Макрона поширюють через проросійські ресурси. Буцімто він стверджує, що  «все НАТО уже підійшло до російських кордонів», однак все ще не зрозуміло чого хоче […]

Міністр оборони Словаччини Ярослав Надь вважає, що оголошення президентом рф владіміром путіним мобілізації для війни проти України може стати початком його кінця.

Як пише видання Euractiv, у середу прем’єр-міністр Словаччини  Едуард Хегер і міністр оборони Ярослав Надь різко засудили оголошення часткової мобілізації в рф та підготовку до так званих референдумів про приєднання на окупованих територіях України.

«Оголошуючи призов до армії синів російських матерів, він поставив себе в складну політичну позицію, і я припускаю, що це закінчиться поваленням владіміра путіна з поста президента російської федерації», — сказав Надь.

Надь назвав виступ Путіна «жалюгідним» та зазначив, що референдуми на території України є лише приводом для майбутніх заяв росії про «напад українців» на «російські землі».

В уряді Словаччини підтвердили, що продовжуватимуть підтримувати Україну дипломатично, економічно, політично та військово у максимально можливому обсязі, незважаючи на загальну підтримку росії серед словацького населення.

Нагадаємо, президент рф в. путін у відеозверненні 21 вересня оголосив часткову мобілізацію у країні. Указ про часткову мобілізацію опублікували відразу після закінчення його виступу. Мобілізаційні заходи в країні, яка вбиває мирне населення України, розпочали відразу.У рамках часткової мобілізації в рф призиватимуть воювати проти України 300 тисяч резервістів, заявив міністр оборони росії сєргєй шойгу.

MIXADV

цікаве