КОЛИ РЕЗУЛЬТАТ НЕ ТІЛЬКИ НА ТАБЛО

Чемпіонат світу з футболу в Катарі як Золотий батон світового футболу

29/11/2022 AA 0

Останніми днями, перед черговою хвилею ракетних ударів країни-терористки Росії, однією з топ-тем в українських медіа стали результати виборів до Національного олімпійського комітету (НОК) України. За […]

Товариство! Мене розпирає від емоцій вчорашнього дня. Рідко буває, коли оден день вбирає в себе настільки багато позитивних емоцій, тому все по черзі!

1. Вчора в Первозванівці відбулося свято футболу. Його творцями стали Олександр Скляревський гравці Динамо Київ та СІЧ (Кропивницький).

2. Одне з важливих завдань футболу – дарувати вболівальникам позитивні емоції. Вчора їх було достатньо. Легенди Динамо та кропивницького футболу, аншлаг на стадіоні Інгул (Первозванівка), цікавий матч, атмосфера, яку створили хореографічні колективи та Юрий Илючек Була справжня футбольна атмосфера, якої вже давно не було в нашій області! Матч мав шляхетну мету – збір коштів на круту автівку для 3-го полку СПЕЦНАЗУ ЗСУ!!! Наші військові її матимуть!

3. Про саму гру. Мав за честь взяти участь у ТАКОМУ матчі. Хоча не грав дуууже давно. Але… зіграти проти Саленка, Коновалова, Шарія, Безсмертного, Топчієва, Грицини, Бабича в одній команді з Бажаном, Лавриненком, Лапою, Гасановим, Лупашком, Кочурою, Порошиним такого я пропустити не міг…Тому вдячний Скляревському Олександру, Красовському Руслану, що переконали вийти на поле, а Валера Самофалов (Петровичу), що довірив місце в складі команди.Повірте, грати проти ветеранів Динамо не просто, навіть коли вони ветерани. Відчув це на собі в другому таймі, коли вони грамотно тримали м’яч.

4. Група підтримки. Ольга КирилюкОксана ЧемерисВіталій ДмитрукАлександр ДудкоСергей МиськоАлександр МиськоОлексій СмірновАндрій ЩетинаСергій АвраховДмитро ПогрібнийOksana Vasileniya якую неймовірно! Ви мене так гучно підтримували, що динамівці та гравці СІЧ жартували, що це я, а не Динамо стадіон зібрав.Відчув давно забуту атмосферу роздягальні, смак та післясмак гри! Навіть травму встиг отримати.

5. Спілкування після гри. Був приємно вражений щирістю Леоненка Віктора, Заварова Олександра, Сергія Коновалова, Олега Саленка… Переконався, що зірки на футбольному полі – в житті дуже прості, щирі та відкриті люди…Кожна промова була з розумінням ситуації, в якій нині перебуває Україна і бажанням допомогти! Ну, й багато цікавих історій почули…

6. Результат не тільки на табло. Головний результат – це позитивні емоції вболівальників та допомога ЗСУ! Автівка, яка рятуватиме життя наших захисників!!!

Юрій Митрофаненко

MIXADV

цікаве