Серед тих, хто прийшов на нашу землю зі зброєю в руках, аби безкарно грабувати, ґвалтувати, вбивати і, зрештою, змусити нас не жити, а існувати за їхніми середньовічними понятіями, 50000 уже утилізовано нашими героїчними Захисниками. Це, звичайно, неточна цифра. Під час війни важко достеменно порахувати загиблих ворогів. Можливо, їх набагато більше. Хто там їх особливо рахував під час бою, коли вони заживо горіли у своїх тиграх і танках чи десь тихо з перерізаною горлянкою були прикопані партизанами. А скільки їх ще поїхало в їхній оркостан без рук і ніг, з іншими тяжкими пораненнями, що вже не дають жодного шансу повернутися на поле бою! Таких за статистикою має бути десь утроє більше. Полягла безславно й навіки в українських степах їхня “непереможна друга армія в світі” під ударами тих, кого вони збиралися розбити за три дні.
Головне, тепер вороги точно знають, яку ціну мають платити за кожен метр української землі, котру їх послав загарбати їхній ненажерливий бункерний “фюрер”.
Вічна пам’ять усім, хто загинув за нашу Вітчизну! Слава найкращим у світі Українським воїнам, які свій професіоналізм довели на полі бою! Вони щодня сотнями утилізують лютих і підступних ворогів, а отже, крок за кроком наближають нашу Перемогу!
А ще велике спасибі нашим союзникам – США, Великій Британій, Польщі, Канаді, Литві, Латвії, Естонії, Словаччині, Чорногорії, Болгарії, Чехії, Німеччині, Франції та багатьом іншим вірним друзям. Вони не залишили нас наодинці із середньовічною ордою і допомагають вистояти у цій смертельній боротьбі.
Анатолій Новіков
Доктор філологічних наук
