Понад 150 міст світу розірвали побратимські відносини з містами у Росії – МЗС

Це справжнє визнання: Провідна газета Польщі назвала Залужного першим отаманом України (фото)

15/08/2022 AA 0

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залежний став героєм та улюбленцем усіх українців. Вагу його авторитету вже починають розуміти й за кордоном. Стратегічний талант Валерія Залужного не лише […]

«У світі розуміють, що не може бути ані дружніх, ані братських відносин з Росією», кажуть в МЗС України


Міністерство закордонних справ України повідомило, що понад 150 міст у більш ніж 20 країнах світу розірвали побратимські відносини із понад 160 містами у Росії.

«Ще десятки (міст – ред.) – на шляху до цього, адже у світі розуміють, що не може бути ані дружніх, ані братських відносин з Росією. Рішення про розірвання угод про побратимство з містами РФ вже ухвалили міста у таких країнах, як Австралія, Австрія, Велика Британія, Данія, Греція, Естонія, Іспанія, Італія, Канада, Латвія, Литва, Німеччина, Норвегія, Перу, Польща, Португалія, Словаччина, Словенія, США, Фінляндія, Чехія, Швеція, Нідерланди», – йдеться в повідомленні.

Крім того, вказує МЗС, нещодавно Союз міст Балтії вирішив виключити російські Санкт – Петербург і Гатчину зі свого складу. Натомість до складу організації у якості асоційованого члена прийняли українське місто Вільнянськ, додали у зовнішньополітичному відомстві.

MIXADV

цікаве