Москву треба видалити: у мережі забавно потролили Путіна від імені Кличка

Історія острову Зміїний на якому немає змій

03/07/2022 AA 0

“Русский воєнний корабль, іди нах*й!” – фраза, промовлена українським прикордонником з чорноморського острова Зміїний, стала легендарною з першого дня повномасштабного російського нападу на Україну. Атака […]

Віталій Кличко та пам’ятник Юрію Долгорукому
Віталій Кличко та пам’ятник Юрію Долгорукому

Дивні заяви з росії лише смішать українців

Умережі відреагували на імперські амбіції президента росії володимира путіна і росіян, один з яких на офіційному рівні запропонував скасувати незалежність Литви.

Один із користувачів інтернету опублікував фейкове розпорядження київської міської влади “Про відновлення історичної справедливості та виправлення помилок колишніх посадових осіб міста Києва”, що потішило українців.

У “документі” йдеться про те, що указ правителя Київської Русі Юрія Долгорукого “Про заснування міста Москва”, який видано 1147 року, втратив чинність. Таким чином, росіянам знову тицьнули носом у той факт, що Київ набагато давніший за столицю рф.

Фейкове розпорядження Кличко гуляє у мережі
Фейкове розпорядження Кличко гуляє у мережі

Зазначимо, російський депутат Євген Федоров вніс до Держдуми Росії проєкт про скасування постанови Держради СРСР “Про визнання незалежності Литовської Республіки”. На це у Литві дотепно відповів місцевий депутат Матас Малдейкіс, який пригрозив кремлю скасувати Полянівську угоду.

“Якщо Росія відкликає визнання у 1991 році незалежності Литви, Литва скасує Полянівську угоду 1634 року і вимагатиме від Путіна підкоритися владі Владислава IV і повернути всі окуповані території Великому князівству. Смоленськ – це Литва”, – написав литовський депутат у Twitter.

MIXADV

цікаве