СБУ затримала голову партії “Наш край”

Промосковськими силами ведеться тиха робота з кожним окремим архієреєм УПЦ МП із застосуванням підкупу

06/07/2022 AA 0

Промосковськими силами ведеться тиха робота з кожним окремим архієреєм, із застосуванням матеріальних чинників, щоб сформувати промосковську більшість. Про це йдеться в аналітичному матеріалі Духовного Фронту України. Цей сценарій напрацьований ще наприкінці […]

Стало відоме ім’я затриманого на великому хабарі голови “Нашого краю”

Глава “Нашого краю” Олександр Мазурчак затриманий на хабарі.

Разом із керівником територіальної організації партії підозрюваний намагався продати статус нардепа

Підстава затримання: підозра на вимагання $2,5 млн хабара за прохідне місце у списку на наступних виборах до Верховної Ради.

Згідно з публічною інформацією, лідерами партії є Олександр Мазурчак, Сергій Шахов та Антон Кіссе.

Як повідомляє прес-служба СБУ, голова однієї з політичних партій та керівник її територіальної організації вирішили заздалегідь “підготуватися” до наступних парламентських виборів і продати нібито “прохідне” місце у своєму списку.

Згодом стало відоме ім’я затриманого СБУ голови партії “Наш край”. Ним виявився один із трьох лідерів партії Олександр Мазурчак.

Свої послуги вони оцінили у $2,5 млн.

Для цього був розроблений спеціальний маршрут просування політичними сходами: вступ до партії, посада голови районного осередку.

“Згодом за винагороду навіть бралися призначити людину радником керівника ПрАТ “Київводоканал” – для успішного старту політичної кар’єри”, – повідомляє СБУ.

Кошти мали передаватися підозрюваним за графіком, складеним головою партії. Сума першого траншу становила $50 тисяч.

Також затримано ще одного фігуранта – керівника обласного осередку партії Валентина Телегузова.  

Хто такий Олександр Мазурчак

З 1994 до 2007 року працював у міській раді Кам’янця-Подільського. Після цього був призначений заступником міністра з питань житлово-комунального господарства України.

У червні 2010 року за погодженням з тодішнім президентом України Віктором Януковичем та прем’єр-міністром України Миколою Азаровим Київський міський голова Леонід Черновецький призначив Олександра Мазурчака заступником голови Київської міської державної адміністрації.

З 26 грудня 2013 року – голова Печерської районної у місті Києві державної адміністрації.

У 2004 році Мазурчак отримав орден “За заслуги” третього ступеня.

MIXADV

цікаве