Прем’єр-міністр Польщі: “руській мір” – це ракова пухлина, яка становить смертельну загрозу для всієї Європи

Чергує поліція, бо пиляли дзвони: як у Кропивницькому храм, у який колись пустили УПЦ, передають ПЦУ

31/05/2023 AA 0

Неподалік храму Успіння Пресвятої Богородиці по вулиці Авіаційній або, простіше кажучи, в парку Крючкова з п’ятниці чергує поліція. Бо минулого тижня міська рада передала релігійну […]

MOSCOW, RUSSIA - FEBRUARY 26: (RUSSIA OUT) Russian President Vladimir Putin gestures during the meeting of Commission for Changing Constitution at the Kremlin in Moscow, Russia, February,26,2020. (Photo by Mikhail Svetlov/Getty Images)

 Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький у колонці британського видання The Telegraph жорстко висловився з приводу “російського світу”:

“Ми не можемо мати жодних ілюзій. Це не божевілля, а навмисна стратегія, яка вже відкрила шлях геноциду. “Руській мір” – це ракова пухлина, яка не просто пожирає більшу частину російського суспільства, вона становить смертельну загрозу для всієї Європи. Тому недостатньо просто підтримувати Україну у її збройній боротьбі з Росією. Ми маємо повністю викорінити цю нову жахливу ідеологію.

Як колись Німеччина була піддана денацифікації, так сьогодні єдиний вихід для росії та всього цивілізованого світу — «депутинізація». І якщо ми не займемося цим негайно, ми втратимо не лише Україну, ми втратимо нашу душу, нашу свободу та суверенітет. Тому що Росія не зупиниться у Києві. Вона вирушила у довгий похід на Захід, і нам вирішувати, де ми її зупинимо.”

Раніше Моравецький заявив, що не можна торгувати з воєнними злочинцями та   запропонував повну торговельну блокаду росії

MIXADV

цікаве