Прохання повідомляти до поліції у разі візиту “контролерів”

Історія острову Зміїний на якому немає змій

03/07/2022 AA 0

“Русский воєнний корабль, іди нах*й!” – фраза, промовлена українським прикордонником з чорноморського острова Зміїний, стала легендарною з першого дня повномасштабного російського нападу на Україну. Атака […]

У зв’язку з введенням в країні воєнного стану обхід квартир/приватних будинків контролерами підприємств житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу області (ОКВП “Дніпро-Кіровоград”, ВАТ “Кіровоградгаз”, ПрАТ “Кіровоградобленерго” , КП “Теплоенергетик” та всі інші) не здійснюється. Про це медіапорталу DOZOR повідомили в адміністрації “Кіровоградобленерго”.  

Майстерні підприємств не проводять планові повірки лічильників, а також демонтаж/монтаж приладів обліку. У разі виникнення аварійної ситуації, для розпломбування лічильника – необхідно звернутись до Кол-центру /багатоканальний, цілодобовий номер кол-центру 0-800-501-148, 050-488-80-63, 067-521-15-70/. Працюють лише аварійні служби виключно за особистим викликом споживача. Попереджаємо, що у разі спроби проникнення до оселі осіб, які представляються співробітниками будь-якого вищевказаного підприємства негайно повідомляйте до правоохоронних органів / 102 /.

MIXADV

цікаве