Порошенко повернувся в Україну рейсом із Варшави, під аеропортом зібралися понад тисяча прихильників

Масштабний обстріл Слов’янська та Краматорська з реактивних систем залпового вогню

04/07/2022 AA 0

Масштабний обстріл Слов’янська та Краматорська з реактивних систем залпового вогню вкотре свідчить, що росія цілеспрямовано обирає своїми цілями цивільні, а не військові об’єкти. Про це […]

Депутат та колишній президент Петро Порошенко повернувся в Україну. Літак із Варшави з політиком на борту успішно приземлився в аеропорту “Київ” в Жулянах.

Порошенко повернувся до України рейсовим літаком “Варшава – Київ”, який приземлився в аеропорту о 9:03. З ним на борту перебувають члени фракції “Європейської солідарності” та дружина п’ятого президента.

Ще до повернення політика в Україну біля аеропорту Жуляни зібралися його прихильники та соратники, також ЗМІ та правоохоронці. Поряд чергує вибухотехнічна лабораторія.

Сьогодні, 17 січня, у Печерському суді йому мають обрати запобіжний захід у справі про державну зраду.

https://youtube.com/watch?v=VkObeULGeHw%3Ffeature%3Doembed

Біля аеропорту “Київ” (Жуляни), куди має прилетіти колишній президент України Петро Порошенко, зібралися близько 1000 -1500 людей.

Люди вигукують “Зелю геть!”, передають кореспонденти УП.

Вони тримають у руках плакати з гаслами: “Ні диктатурі”, “Україні не личить Ze-кохання”, “Україні потрібен Порох”, “I’ll be back, Poroshenko”, “Порох є – дамо вогню” тощо.На сцені виступають лідери партії “Європейська солідарність” та музиканти.

Під аеропортом у Києві зібралися понад тисяча прихильників Порошенка
Під аеропортом у Києві зібралися понад тисяча прихильників Порошенка
Під аеропортом у Києві зібралися понад тисяча прихильників Порошенка

MIXADV

цікаве