Заарештовані посадові особи, причетні до підвищення цін на пальне в Казахстані, що призвело до масових протестів

Європа має Українське коріння…

20/01/2022 AA 0

Ну й США та Велика Британія. Мабуть не даремно Річард Левине Серце мав українське походження. Та й Вольдемар І Здор, данський король був онуком київського […]

Заарештовані посадові особи, причетні до підвищення цін на пальне в Казахстані, що призвело до масових протестів

Затримано віцеміністра енергетики Казахстану Жумабая Карагаєва та інших причетних до необґрунтованого підвищення цін на скраплений нафтовий газ у Мангістауській області.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-України, про це повідомила пресслужба Агентства з фінмоніторингу республіки.

“Слідчо-оперативна група територіального департаменту Агентства з фінансового моніторингу в Мангістауській області затримала віцеміністра енергетики Республіки Казахстан Жумабая Карагаєва, керівників електронних торговельних майданчиків та осіб, причетних до необґрунтованого підвищення цін на скраплений нафтовий газ у Мангістауській області”, – йдеться в повідомленні.

“Стосовно Карагаєва Ж. за постановою суду орган слідства обрав, а прокуратура області підтримала запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на два місяці”, – зазначили у відомстві. Джерело: https://censor.net/ua/n3310150

MIXADV

цікаве