Піонтковський сказав, як зміниться світ, якщо РФ захопить Україну: названий сумний сценарій

Політичний експерт Андрій Піонтковський повідомив про те, що протистояння між Україною та Росією полягає не тільки в рамках цих двох країн. За його словами, якщо Російська Федерація візьме гору над Києвом, то це похитне буквально весь світ.

Андрій Піонтковський

ad

Андрій Піонтковський. Фото – Apostrophe.ua

Про цю інформацію повідомив « Діалог.UA », передає « НБН ».

«Те, що Києву можуть поставити системи ПРО« Залізний купол »- це стосується питання не тільки безпеки Української держави. Поставлено питання взагалі існування і безпеки Заходу. В Америці чудово обізнані щодо того, який історичний момент трактується в РФ і КНР. Там вважають, що падіння України, а також Тайваню загрожує відходом Заходу зі світовою історії », – сказав на початку Піонтковський.

З огляду на вищезазначене, експерт сказав, що Захід не має наміру здаватися і кидати Україну напризволяще. Він упевнений, що «Залізний купол» здатний допомогти Києву відбитися від гібридної армії РФ на Донбасі.

«Перед США є реальна загроза. Тут вже не про питання захисту України. Ми говоримо про захист всієї Європи і США. Падіння України і Тайваню – це догляд Заходу зі світовою історії. Ось чому Штати мають намір вирішувати ряд питань Києва. І вони будуть це робити у відповідному порядку », – уклав Піонтковський.

MIXADV

цікаве