Литва оголосила надзвичайний стан через наплив нелегальних мігрантів з Білорусі

Завтра в Україні почнуться військові навчання Rapid Trident за участі 15 країн-партнерів

19/09/2021 admin 0

Українсько-американські командно-штабні навчання із залученням військ Rapid Trident – 2021 розпочнуться у понеділок, 20 вересня. Про це йдеться в повідомленні Служби зв’язків з громадськістю Командування […]

Уряд Литви оголосив надзвичайний стан в країні на державному рівні. Рішення було прийнято у зв’язку з напливом нелегальних мігрантів з території Білорусі.

Про це повідомляє РБК-Україна.

За словами заступника міністра внутрішніх справ Литви Віталія Дмитрієва, мігрантів, які незаконно перетинають кордон Литви з Білоруссю, може бути і більше ніж 150 осіб щодня.

Він додав, що іноземців зараз розселяють у наметовому містечку в центрі реєстрації іноземців у Пабраді, а також у школі прикордонників, на заставах.

Як пише БЕЛТА, невизнаний президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що у країни немає грошей на утримування мігрантів.

“Я чесно сказав, що ми не будемо більше тримати тих, кого ви гнобили в Афганістані, Ірані, Іраку. У нас немає на це ні грошей, ні сил в результаті ваших санкцій. І, розумієте, ніхто не знає, що відбувається в Литві і на кордоні, це просто факт”, – заявив він.

MIXADV

цікаве