Зеленський прокоментував заяви Путіна про “фашизм” в Україні

Bellingcat: Накануне смерти Шишова стало известно о появлении сотрудников ФСБ в Киеве

03/08/2021 admin 0

В организации Bellingcat, которая занимается журналистскими расследованиями, комментируя смерть Виталия Шишова, заявили, что в Киеве присутствуют сотрудники российской ФСБ. Об этом, в частности, сказал журналист-расследователь […]

Володимир Зеленський вважає, що заяви президента Росії Володимира Путіна про “фашизм” в Україні, а також про те, що Україна є “частиною руского міра”, неможливо сприймати серйозно.

Про це президент України розповів в інтерв’ю Agence France-Presse, Reuters та Associated Press.

“Дуже смішно, коли вони наводять приклад щодо якихось нацистських настроїв. Я дивлюся це як “Камеді Клаб”, коли вони про це говорять. Вся ця історія “євреї-фашисти” трохи схожа на Квентіна Тарантіно, на цей приголомшливий фільм “Безславні покидьки”, пам’ятаєте? Ось така ж трохи фантасмагорія. І я не розумію, як люди в Росії взагалі в це вірять. Вони ж добре нас знають! Ми стільки років разом, був один кінематограф, одна культура, одні театри, книги. Неймовірна українська література, яка була там популярна. Російська література, яка популярна в Україні. Я взагалі не можу зрозуміти, як він говорить про якийсь “фашизм”! Я не можу це серйозно сприймати. Взагалі, засобам масової інформації, які це пропагують, хочеться відповісти по-чоловічому. Тому що які ще аргументи? Як ви можете таке казати? Як ви можете мені таке казати?”, – сказав Зеленський, коментуючи слова Путіна.

Президент розповів, що його родичів розстріляли нацисти під час Другої світової війни, коли Україна була під окупацією нацистської Німеччини. А зараз, коли Росія окупувала частину українських територій, вона називає українців “нацистами”.

“Я просто здивований, по-перше, поверховими знаннями деяких російських ЗМІ, а по-друге, поверховими знаннями декого з оточення чи помічників першої особи. Як вони взагалі таке йому готують?”, – зазначив Зеленський.

“Таке враження, що вони воювали з нацизмом, а ми були нацистами… Ми хто взагалі? Це і є головний розкол – інформаційна війна, інформаційне витирання своїх ніг об нашу країну. Забрати собі всі перемоги, які були в України. Просто забрати собі всю культуру, віру, літературу, перемогу над нацизмом – це політична клептоманія, іншого визначення немає”, – додав президент.

MIXADV

цікаве