Творці дива з вовни гостювали в Кропивницькому

Bellingcat: Накануне смерти Шишова стало известно о появлении сотрудников ФСБ в Киеве

03/08/2021 admin 0

В организации Bellingcat, которая занимается журналистскими расследованиями, комментируя смерть Виталия Шишова, заявили, что в Киеве присутствуют сотрудники российской ФСБ. Об этом, в частности, сказал журналист-расследователь […]

 

 

На запрошення благодійного фонду ′′ Щаслива дитина – квітуча Україна ′′ наше місто Кропивницький  відвідали учні художнього відділу КЗСМ ′′ Музична школа No 7 “, Учні художньої студії ′′ Червоний олівець ′′ в Кривому Розі( Вчитель Вікторія Серченя ). Програма  для гостей була дуже насичена – екскурсія по місту, знайомство з галереєю «Єлисаветград», екскурсія до музичної школи No 1, проведення майстер класу з комбінованої техніки валяння Вікторії Сечерної для друзів галереї.

Враження учасників майстер-класу:
«Який солдат не мріє стати генералом… Валяння вовни – дуже цікава техніка. Моя старша донька Маша вже декілька місяців відвідує гурток у ДЮЦі, де дітей навчають цьому мистецтву. А у галереї Єлисаветград вже діти – вихованці арт-студії «Червоний олівець” (м. Кривий Ріг) надихали дорослих своїми неймовірними роботами. Майстер-клас з валяння пройшов у надзвичайно теплій та дружній атмосфері. Секретами рукоділля з кропивничанами ділилася майстриня Серченя Вікторія.

На першому фото моя донька Маша Каприця з власноруч зробленою квіткою, а на другому – Маша Голубаєва біля свого автопортрету. Ми з донькою дякуємо Вам Микола Цуканов за організацію таких цікавих мистецьких заходів у нашому місті!».

Свято мистецтва для гостей і господарів пройшло вдало.

MIXADV

цікаве