“Голос” 5-ма голосами допоміг прийняти до розгляду Закон про русіфікацію телебачення, і заявляє про “помилку”. П’яти депутатів одночасно.

Bellingcat: Накануне смерти Шишова стало известно о появлении сотрудников ФСБ в Киеве

03/08/2021 admin 0

В организации Bellingcat, которая занимается журналистскими расследованиями, комментируя смерть Виталия Шишова, заявили, что в Киеве присутствуют сотрудники российской ФСБ. Об этом, в частности, сказал журналист-расследователь […]

Ти диви яка “несподіванка”. Кіра Рудик, Ярослав Железняк, Юрчишин, Костенко та Осадчук з партії”Голос”,яку покинув Вакарчук та Притула допомогли своїми голосами включити до розгляду у ВР русифікаторськи закони “СлугЗеленського” щодо телебачення.

Мова йдеться про відтермінування на невизначений термін (фактично знищення) обов’язково переходу на озвучку всіх програм та серіалів на українському телебаченні, що повинно початись завтра 16 червня.

Причому так безглуздо та смішно виправдовуються, що аж гидко. 90%тексту розповідають які вони патріоти, а в кінці виходить що, всі їх виправдання до дідька – тому що юридично вже все зроблено. Так навіщо брехати та виправдовуватись? Виходить слухи про те, що Рудик лягла під Зеленського – цілком правдиві.

MIXADV

цікаве