У НАТО заявили, що співпраця України з Альянсом найближчим часом буде посилена

Завтра в Україні почнуться військові навчання Rapid Trident за участі 15 країн-партнерів

19/09/2021 admin 0

Українсько-американські командно-штабні навчання із залученням військ Rapid Trident – 2021 розпочнуться у понеділок, 20 вересня. Про це йдеться в повідомленні Служби зв’язків з громадськістю Командування […]

Співпраця України з Північноатлантичним альянсом буде посилена найближчими місяцями, оскільки партнери з НАТО готові до ще тіснішої співпраці.

Про це заявив заступник помічника генерального секретаря НАТО з політичних відносин і безпекової політики, спеціальний представник генерального секретаря НАТО Джеймс Аппатурай у зверненні від імені генсека Альянсу Єнса Столтенберга до молодіжного Київського безпекового форуму, заснованому Фондом Арсенія Яценюка “Відкрий Україну”.

“Двері НАТО залишаються відкритими. Партнери вірні рішенням Бухарестського саміту 2008 року, що Україна та Грузія стануть членами НАТО”, – наголосив він, висловивши очікування, що лідери НАТО “чітко заявлять про цей принцип на саміті наступного тижня”.

Натомість Аппатурай зазначив, що до членства в НАТО немає короткого шляху.

“Кожен потенційний член Альянсу має провести широкий комплекс реформ не лише у сфері безпеки та оборони, а й щодо верховенства права, державного управління та економічної стабілізації. Це те, чого українці всіх поколінь чекають від лідерів держави”, – сказав він.

Заступник помічника генерального секретаря НАТО додав, що реформи зроблять Україну більш стійкою, процвітаючою, стабільною та наблизять до НАТО.

Рубрика:

Політика

MIXADV

цікаве