В окупованому Севастополі зафіксоване неприродне зростання кількості населення

Це справжнє визнання: Провідна газета Польщі назвала Залужного першим отаманом України (фото)

15/08/2022 AA 0

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залежний став героєм та улюбленцем усіх українців. Вагу його авторитету вже починають розуміти й за кордоном. Стратегічний талант Валерія Залужного не лише […]

Чисельність постійного населення Севастополя за сім років окупації зросла на безпрецедентні 33%. У той же час кількість населення на решті території півострову не зростає

В окупованому Севастополі зафіксоване не…

Про це повідомляє Depo.Крим із посиланням на першу частину оновленого дослідження BlackSeaNews та “Інституту Чорноморських стратегічних досліджень”.

У дослідженні проаналізовано, як мінялася чисельність населення півострову за сім років окупації. Після значного відтоку людей після окупації (співставлення української статистики та окупаційного перепису за 2014 рік дає зменшення чисельності населення на 75 735 осіб) кількість населення залишалася незмінною з тенденцією до зменшення.

Загалом упродовж окупації, за офіційними даними, абсолютна чисельність постійного населення Криму зменшилася з 1 967 200 до 1 901 578 осіб, тобто на 65 622 особи або 3,45%.

Але є одне виключення – місто Севастополь. Тут за роки окупації чисельність населення зросла з 383 304 до 509 992 осіб – на безпрецедентні 33,05%. “За роки окупації чисельність постійного населення міста Севастополя демонструє принципово інші тенденції, ніж в окупованій АР Крим. З перших місяців окупації Севастополя розпочалося безпрецедентно стрімке зростання постійного населення, що триває і дотепер”, – зазначається у досліджені.

В окупованому Севастополі зафіксоване неприродне зростання кількості населення

При цьому за 2020 рік кількість населення зросла на стільки, на скільки за попередні шість років разом.

Самі окупанти пояснюють демографічний стрибок “інвентаризацією реєстраційного обліку громадян”, який начебто дозволив виявити 55 тисяч “необлікованих” громадян.

Дослідники ж вважають, що військових та членів їхніх родин, які прибули до Севастополя, не можливо приховувати у статистиці до безкінечності. “Намагання приховати реальну чисельність військових РФ, що передислоковані до Севастополя в 2015-2019, увійшло в конфлікт з бажанням отримати бюджетне фінансування на нові місця в лікарнях в рік COVID-19, а також дотацій на нові місця в школах, дитячих садках для дітей військових тощо”, – йдеться у матеріалі.

Раніше повідомлялося, що у Криму із космосу фіксують появу десятків нових військових об’єктів.

MIXADV

цікаве