Зеленський заявив, що “федеральних князівств” всередині України не буде

Цивілізація несвободи

16/06/2021 admin 0

художник Клавдій Лєбєдєв. картина «Знищення новгородського віча». 1889 Чому сучасні російські мільярдери є лише розпорядниками активів і до чого тут Чинґісхан Більшість того, що відбувається […]

Під час засідання Палати регіонів Конгресу місцевих і регіональних влад в Дніпрі 8 червня президент Володимир Зеленський зазначив, що реформа децентралізації не має на увазі побудову “федеральних князівств” в рамках громади коштом місцевої власності або місцевого бюджету.

Про це пише Укрінформ.

За словами Зеленського, будь-які спроби або навіть думки про побудову “якогось окремого федерального князівства” в межах громади коштом місцевої власності або місцевого бюджету отримуватимуть “дуже жорстку відсіч” перш за все від виборців.

“Ми дуже уважно стежимо за тим, як формуються так звані місцеві еліти та розуміємо, що, на жаль, не всі й не завжди вірно сприймають реформу. Зміцнення місцевого самоврядування не означає ослаблення єдності, ослаблення унітарності нашої держави. Місцева влада повинна усвідомити головне: ставши менш залежними від рішень з високих столичних кабінетів, ви не стали менш залежними від інтересів жителів свого регіону”, — сказав Зеленський.

MIXADV

цікаве