В “СН” схвалили кандидатури нових міністрів

Цивілізація несвободи

16/06/2021 admin 0

художник Клавдій Лєбєдєв. картина «Знищення новгородського віча». 1889 Чому сучасні російські мільярдери є лише розпорядниками активів і до чого тут Чинґісхан Більшість того, що відбувається […]

Фракція “Слуга народу” підтримала заміну міністрів охорони здоров’я, інфраструктури, розвитку економіки

Про це заявив лідер парламентської монобільшості Давид Арахамія за підсумками засідання фракції, передає “ДС”.

Так, на посаду міністра інфраструктури замість Владислава Криклія депутати підтримали кандидатуру голови “Укравтодору” Олександра Кубракова, а замість міністра економіки Ігоря Петрашка запропонована кандидатура голови Державної податкової служби Олексія Любченка, який одночасно буде і першим віцепрем’єром.

На посаду міністра охорони здоров’я замість Максима Степанова пропонують кандидатуру головного санітарного лікаря Віктора Ляшка.

Ці кадрові питання парламент розгляне на позачергових засіданнях 18 і 20 травня.

Як повідомляла “ДС”, міністр інфраструктури Владислав Криклій і міністр розвитку економіки Ігор Петрашко написали заяви на звільнення за власним бажанням.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зробив подання на звільнення голови МОЗ Максима Степанова, в тому числі, через питання поставки в Україну вакцин від коронавірусної інфекції. Комітет Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги і медичного страхування не підтримав подання прем’єра.

MIXADV

цікаве