Експерти ВООЗ прибули в Китай для розслідування походження коронавірусу

Організм здатний боротися: вчені зробили нову заяву про імунітет від коронавірусу

20/01/2021 admin 0

Вчені зробили нову заяву про імунітет від коронавірусу (Колаж РБК-Україна) Імунітет після перенесеного коронавірусу здатний зберігатися тривалий час. Вчені стверджують, що клітини, які запам’ятовують коронавірус, […]

фото: AP

Команда з десяти міжнародних експертів Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) прибула до китайського Уханя, щоб розслідувати походження COVID-19.

Про це повідомляє АР.

До складу команди ВООЗ увійшли експерти з США, Австралії, Німеччини, Японії, Великої Британії, Росії, Нідерландів, Катару і В’єтнаму.

Представник уряду Китаю заявив раніше, що вони “обміняються думками” з китайськими вченими, але не повідомив, чи буде їм дозволено збирати докази.

Очікується, що міжнародні експерти спочатку пройдуть двотижневий карантин, здадуть тест на антитіла на COVID-19. Вони мають розпочати співпрацю з китайськими експертами за допомогою відеоконференції, перебуваючи в карантині.

Повідомлялося, група експертів планувала прибути до Китаю на початку січня, але поїздку відклали, бо Пекін до того часу не надав дозволу на їх в’їзд. 5 січня директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреісус висловив розчарування у зв’язку з тим, що влада Китаю зволікає з наданням дозволу на приїзд міжнародної групи експертів.

Уперше коронавірус був виявлений у центральній частині китайського міста Ухань наприкінці 2019 року.

MIXADV

цікаве