Близько 170 депутатів Ради працюють на Коломойського та Ахметова, – Bihus.Info

Організм здатний боротися: вчені зробили нову заяву про імунітет від коронавірусу

20/01/2021 admin 0

Вчені зробили нову заяву про імунітет від коронавірусу (Колаж РБК-Україна) Імунітет після перенесеного коронавірусу здатний зберігатися тривалий час. Вчені стверджують, що клітини, які запам’ятовують коронавірус, […]

У Верховній Раді 9 скликання близько 170 народних депутатів працюють на олігархів Ігоря Коломойського і Ріната Ахметова.

Про це йдеться в журналістському розслідуванні Bihus.Info.

Так, проаналізувавши дії народних обранців журналісти проєкту прийшли до висновків, що близько 70 народних депутатів допомагають Коломойському, а ще майже 100 голосують в інтересах Ахметова.

Зокрема, згідно з матеріалом, “допомога” депутатів олігархам полягає в таких діях:

  • написання вигідних олігархам законопроєктів;
  • голосування за вигідні законопроєкти;
  • провалювання невигідних голосувань;
  • подача поправок до законів;
  • внесення подань до Конституційного суду, позови в суди;
  • заяви в правоохоронні органи;
  • участь в парламентських слідчих комісіях;
  • інформаційні атаки та кампанії та інше.

Журналісти розслідували такі голосування як непризначення колишнього виконавчого директора НАК “Нафтогаз” Юрія Вітренка на посаду міністра енергетики, законопроєкт про інвестнянь, інформаційну кампанію проти експрем’єра Олексія Гончарука, подання до КСУ та інші.

Так, журналісти вважають, що Коломойському допомагають депутати групи “За майбутнє”, яку очолює Ігор Палиця, а в неї входять деякі обранці минулих скликань, позафракційні і виключені з “Слуги народу”. Також в “команду” Коломойського журналісти зараховують депутатів “Слуги народу”, які пройшли в парламент з бізнес-структур Коломойського, зокрема телеканалу “1+1”.

Під контролем Ахметова, за даними журналістів, з початку роботи нового скликання були всього 7 депутатів, які потрапили в Раду через мажоритарні округи, але вже зараз їх число зросло майже до сотні – близько 50 осіб стабільно і ще стільки ж під час потрібних олігархові голосувань. В основному коштом “слуг народу” (близько 40 депутатів) і фракції “Батьківщина” Юлії Тимошенко.

MIXADV

цікаве