Світло в кінці тунелю стає яскравішим: ВООЗ про новини щодо вакцин від COVID-19

19/01/2021 admin 0

Як твердить автор книжки Сергій Руденко, “Зеленський без гриму” – історія-застереження для українців від повторення помилок на виборах У видавництві “Саміт-Книга” побачила світ книжка журналіста […]

Світло в кінці тунелю стає яскравішим: ВООЗ про новини щодо вакцин від COVID-19Фото: Тедрос Аданом Гебреїсус (flickr.com/unisgeneva)

Глава Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Аданом Гебреїсус відреагував на позитивні новини про просування у розробці вакцин він коронавірусу. Гебреїсус розраховує, що вакцина допоможе покласти край пандемії COVID-19.

Про це він заявив під час сьогоднішнього брифінгу в штаб-квартирі ВООЗ у Женеві.

“Завдяки останнім позитивним новинам з приводу випробувань вакцин світло в кінці цього довгого темного тунелю стає яскравішим”, – зазначив глава ВООЗ.

Гебреїсус сподівається, що вакцина разом з іншими заходами допоможе перемогти коронавірус.

“Зараз є реальна надія на те, що вакцини – в поєднанні з іншими випробуваними та протестованими заходами в області суспільної охорони здоров’я – допоможуть покласти кінець пандемії COVID-19”, – додав він.

Нагадаємо, сьогодні британська компанія Аstrazeneca оцінила ефективність своєї вакцини від коронавірусу в 70%. Однак дослідження вакцини триває.

Також РБК-Україна писало, що після перших випробувань, ефективність вакцини компаній Pfizer і BioNTech склала 95%.

MIXADV

цікаве