Кропивницький: віднині одна з вулиць міста носитиме ім’я Володимира Панченка

Азербайджан просувається вперед – Алієв заявив про звільнення райцентру Зангелан

20/10/2020 admin 0

Азербайджан взяв місто Зангелан – адміністративний центр однойменного району. Інформацію про це повідомив президент Азербайджану Ільхам Алієв у Twitter. З 1993 року місто і район контролювала […]

 

Сьогодні, 13 жовтня, депутати Кропивницької міської ради перейменували вулицю Декабристів на вулицю Володимира Панченка.

Володимир Панченко – відома в Україні постать: був народним депутатом І скликання, знаний науковець, педагог, доктор філологічних наук, професор, автор статей, монографій, підручників, патріот України. Тривалий час жив і працював у Кіровограді (нині – Кропивницький), був незаперечним лідером демократичних сил Кіровоградщини.

Торік, за два місяці до смерті Володимира Панченка, міська рада присвоїла йому звання почесного громадянина міста. Пізніше його ім’ям було названо міську центральну бібліотеку.

«Для нас це принципова позиція – мати в місті вулицю, названу на честь такої видатної особистості. Його внесок у розбудову України не можливо переоцінити, і ми пишаємося, що було його сучасниками», – прокоментував рішення депутатів міський голова Андрій Райкович.

З ініціативою перейменувати вулицю виступили громадські активісти, друзі Володимира Панченка. Їх підтримала міська топонімічна комісія.

MIXADV

цікаве