Використаний Гордон, або Пропагандон на службі у ФСБ

Bellingcat: Накануне смерти Шишова стало известно о появлении сотрудников ФСБ в Киеве

03/08/2021 admin 0

В организации Bellingcat, которая занимается журналистскими расследованиями, комментируя смерть Виталия Шишова, заявили, что в Киеве присутствуют сотрудники российской ФСБ. Об этом, в частности, сказал журналист-расследователь […]

Те, що його інтерв’ю із Поклонською – це ще не дно, я передбачав. Відразу було зрозуміло, що після кремлівської жаби у нього в ефірі з’явиться хтось із ватажків «ЛНР/ДНР». Тому не треба тепер українцям локшину на вуха розвішувати.

Які «флешки в Гаазі»? Хто в ідіотизм цей повірить? Якщо Гордон витягнув зі злочинців бодай якісь докази — нащо поширив це у Ютубі? І що нового взагалі вони там сказали? І Поклонська, і Гіркін — реєстрові ФСБшники. Про ефір знали заздалегідь і очевидно, що підготувалися — сказали те, що і мали сказати згідно з вказіками своїх кураторів. Відтак єдина спецслужба, з якою міг співпрацювати цей пропагандон — це ФСБ. Крапка.

Єдине питання в цій ситуації — до СБУ. Ви у нас Служба безпеки чи дівка на виданні? Чого нігтем піч колупаєте, як на сватанні? Гіркін з Поклонською — терористи чи ні? Гордон здійснив злочин чи ні? Скільки часу ще треба, щоб ви роздуплилися?!

Олег Тягнибок, Голова ВО «Свобода»

MIXADV

цікаве