Посол заявив, що російський слід є в усіх конфліктах на пострадянському просторі

​Україна відмовилась визнати президентом Лукашенка та інавгурацію

24/09/2020 admin 0

Міністерство закордонних справ України після додаткових нарад і консультацій сформувало позицію щодо оцінки інавгурації і політичного статусу Олександра Лукашенка. Про це у Twitter повідомив міністр […]

Посол заявив, що російський слід є в усіх конфліктах на пострадянському просторі

Посол України в Туреччині Андрій Сибіга заявив, що Росія причетна до всіх конфліктів на пострадянському просторі. Також вона приймає участь у війні на сході України та анексувала Крим.

Про це повідомляє Bloomberg Businessweek Türkiye.

Як він повідомив, Україна робить усе можливе для того, щоб настав мир в країні.

“У всьому, про що ви сказали (про конфлікти на пострадянському просторі – ред.), можна побачити одну спільну рису, яку ми простежуємо в кожному конфлікті. І це Росія. Це першопричина. Україна хоче миру, і ми насправді знаємо ціну миру і робимо все можливе для настання миру. Якби настання миру залежало лише від України, то він би давно настав”, – сказав Сибіга.

Крім того, він зазначив, що Росія використовує різні шляхи дезінформації. Зокрема, вона намагається прикрити злочини сьогодення проти України продовжуючи гібридну інформаційну війну проти України в третіх країнах.

Також він додав, що РФ, маніпулюючи історією, хоче привласнити головну роль переможця над нацизмом собі. Росія намагається прикрити злочини сьогодення проти України вбиваючи українців підло використовуючи символи тодішньої війни.

MIXADV

цікаве