МАНІПУЛЯЦІЇ НАВКОЛО 2-ї СВІТОВОЇ

Цивілізація несвободи

16/06/2021 admin 0

художник Клавдій Лєбєдєв. картина «Знищення новгородського віча». 1889 Чому сучасні російські мільярдери є лише розпорядниками активів і до чого тут Чинґісхан Більшість того, що відбувається […]

До річниці перемоги над гітлерівською Німеччиною.

 

Історики і політики, у тому числі й українські, ніяк не наважаться дійти спільної думки стосовно написання дійсної історії Другої світової війни. 70 років користувалися нав’язаним Йосипом Сталіним визначенням –‘’ Велика Вітчизняна війна Радянського Союзу 1941-1945 років’’. Початком тієї Вітчизняної вважали день нападу на СРСР гітлерівської Німеччини 22 червні 1941 року, кінцем – взяттям Берліна 9 травня 1945-го. Але ж гітлерівців вигнали з території Радянського Союзу у жовтні 1944 -го. Півроку Червона армія воювала уже на чужій території. То яка ж Вітчизняна?

Після падіння Берліна війська тієї ж Червоної вирушили на Далекий Схід воювати з Японією і змусили її капітулювати 2 вересня 1945 року. Увесь світ вважає цю дату закінченням 2-ї світової. У нас роблять вигляд, що нічого не відбулося. І досі у наших календарях червоним позначено: ‘’8 травня – День пам’яті і примирення’’, 9 травня – ‘’День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні’’(???). 2 вересня друкується звичайним дрібним шрифтом у загальній колонці подій дня різних років, серед інших – ‘’75 років (1945) від часу підписання Акту про беззастережну капітуляцію Японії. Закінчення Другої світової війни’’. Ніякої згадки про перемогу, ніби до неї ніякого стосунку Радянський Союз, Україна не мали. (Та що у нас – на Росії 3 вересня вважається пам’ятною датою і відзначається як ”день солідарності у боротьбі з тероризмом”)

. Між тим для боротьби з мільйонною Квантунською армією Японії радянським командуванням було сформовано три фронти, до яких входили танкові, повітряні армії, механізовані та кінні корпуси, кораблі Тихоокеанського флоту і Амурської флотилії. Далекосхідна група військ нараховувала близько 1 мільйона 750 тисяч особового складу, 30 тисяч гармат і мінометів, понад 5 тисяч танків і САУ, приблизно стільки ж літаків. Не ставлю мету розповідати про складність обстановки, за якої доводилося вести бойові дії нашим воїнам серед пекучих пісків Маньчжурії, де люди гинули від спеки 35-40 градусів за відсутності води та їжі, їм доводилося долати круті схили Хінганських гір і бурхливі потоки рік. Це тема окремого дослідження.

Слід відзначити кінцевий результат: 2 вересня 1945 р. на борту американського лінкора ‘’Міссурі’’ генерал, українець з Черкащини Кузьма Дерев’янко прийняв Акт капітуляції Японії. Цього дня офіційно закінчилася Друга світова війна. Здавалося б – які проблеми могли виникнути з відзначенням Дня перемоги у війні, яка тривала рівно 5 років. Тим більше, того ж дня радянським керівництво своїм Указом оголосило чомусь 3 вересня 1945 року святом перемоги і неробочим днем.’’ (Див. фото №1). Хоча увесь світ відзначає 2 вересня. (Так само, як 9 та 8 травня).Та свято тривало недовго – 7 травня 1947 року таким самим указом його відмінили. Потім настала черга попереднього указу про день перемоги 9 травня (Див. фото №2). Його відмінять 23 грудня того ж року. Натомість неробочим днем оголосили Новорічне свято . (Див фото №3). (Був ще один Указ 1965 року про відновлення свята Перемоги, фото №4). Для чого все це робилося? Відповідь коротка: маніпуляції з святами перемоги, як і з усіма подіями Другої світової війни, зводилися як до самозвеличення ‘’вождя усіх трудящих товариша Сталіна’’, так і возвеличення ‘’великої Росії та її народу – єдиного переможця нацизму’’. Ніхто більше – ні союзники з числа антигітлерівської коаліції (США, Велика Британія, Франція, Канада), ні республіки колишнього Союзу, насамперед Україна, до перемоги у Другій світовій війні мають другорядні стосунки.

Слова і думки диктатора Сталіна ‘’успішно’’ продовжує новий вождь Московії – Путін. Він уже очманів від хвороби під назвою ‘’побєдоносія’’, ‘’дєди воєвалі’’, ‘’безсмертний полк’’. Епідемія коронавірусу не дозволила путінській армаді прогриміти гусеницями танків та колісницями з найновішою ядерною зброєю бруківкою Красної площі, щоб залякати увесь світ могутньою силою Московії. То хоч піднімуться у небо найновіші літальні апарати, а на балкони усієї імперії вийде нове покоління ‘’переможців’’. І від цього одурманена кремлівською пропагандою покірна маса отримає величезне задоволення від своєї псевдо могутності, а світ переконається у агресивній сутності путінської імперії.

На изображении может находиться: текст «3 президиума верховного совета об объявлении 3 сентября праздником победы над япониеи в победы над японией установить, что 3 является днем всекародного торжества праздником победы над 3 сентября днем. председатель президиума верховного совета ссср M. калинин. секретарь президиума верховного созета A. горкин. москва, кремль. 2 сентября 1945г»
Нет описания фото.
На изображении может находиться: текст
Нет описания фото.
Юрій Матівос

MIXADV

цікаве