Києво-Печерську лавру закривають на карантин – понад 90 інфікованих

Сікорський застеріг Навроцького від позбавлення Зеленського ордена Білого Орла та згадав про Шредера

08/06/2026 AA 0

Глава МЗС Польщі Радослав Сікорський розкритикував ініціативу Кароля Навроцького щодо позбавлення президента України Володимира Зеленського найвищої польської державної нагороди — ордена Білого Орла. Він нагадав, що кавалером […]

Після того як у Києво-Печерській лаврі виявили 63 нових випадки зараження коронавірусом, її вирішили закрити на карантин. Простежити за виконанням цього рішення мають правоохоронці, заявив мер столиці Віталій Кличко.

У Києво-Печерській лаврі виявили понад 90 інфікованих на коронавірус У Києво-Печерській лаврі виявили понад 90 інфікованих на коронавірус

Києво-Печерську лавру закривають на карантин, повідомив у понеділок, 13 квітня, мер Києва Віталій Кличко. За його словами, таке рішення прийняла комісія з надзвичайних ситуацій столиці України.

Загалом за минулу добу у Києві зафіксовано 79 випадків інфікування коронавірусом, з них 63 – у Києво-Печерській лаврі. Загалом у монастирі вже понад 90 підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Кличко закликав правоохоронців проконтролювати дотримання карантину в лаврі.

Київська влада сьогодні направить до лаври мобільні рентгени і бригаду медиків для забору зразків для аналізу на коронавірус SARS-CoV-2. “Ми повинні мати реальну картину про вогнище захворювання”, – зазначив Кличко.

Станом на 13 квітня у Києві підтвердили 495 випадків захворювання на COVID-19 – хворобу, яку викликає новий коронавірус. За останню добу інфікувались 22 жінки та 57 чоловіків.

Тим часом міністерство внутрішніх справ повідомило, що у Вербну неділю, 12 квітня, були складені три адмінпротоколи про порушення карантину під час богослужінь. Ще по 12 випадках матеріали вивчаються. Правопорушення зафіксовані у Рівненській, Чернівецькій, Миколаївській, Херсонській, Луганській, Полтавській та Київській областях.

MIXADV

цікаве