Громадська організація у Кропивницькому продезінфікувала 800 поверхів будинків, майже 60 зупинок та 27 дитмайданчиків

Білоруські протести і Москва

12/08/2020 admin 0

  Напевно кожен з вас вже помітив, що чимало українців, насамперед серед правого політичного табору, не підтримують протестувальників у Білорусі. Озвучуються такі аргументи як: – […]

У Кропивницькому з початку оголошення всеукраїнського карантину, викликаного пандемією COVID-19, громадська організація “Довіра та Турбота” на чолі з Олександром Крившенко (ВО “Батьківщина”) продезінфікувала 795 поверхів у під’їздах багатоквартирних житлових будинків, 27 дитячих майданчиків, 87 прибудинкових лавок та 57 зупинок громадського транспорту.

Робота в цьому напрямку триває і надалі. Олександр Крившенко забезпечив відповідними засобами робітників, які провели дезінфекцію ґанків, вхідних дверей, дверних ручок, підлоги, сходинок та стін під’їздів, зокрема, у будинку на вулиці Варшавській.

“Звернень від людей дійсно багато і ми намагаємося не залишати поза увагою жодне з них. Розуміємо, що лише завдяки злагодженим і систематичним діям зможемо протидіяти тим викликам, які сьогодні постали перед людством. Саме тому майже щодня наш колектив проводить дезінфекційні заходи на мікрорайонах міста. Нам вдалося також придбати обмежену кількість захисних масок, якими тепер забезпечуємо кропивничан – в основному, людей похилого віку. Попереду ще багато роботи, але зупинятися ніхто не збирається”, – розповів Олександр Крившенко.

Жителі вулиці Варшавська також мали змогу отримати від активістів ГО “Довіра та Турбота” захисні маски.

За словами представників вказаної громадської організації, подібні протиепідемічні заходи проводитимуться й надалі.

MIXADV