Бойовикі приховують факти смертей від Covid-19 на окупованих територіях

Ярош запропонував Зеленському призначити його головою української делегації в ТКГ

01/10/2020 admin 0

Колишній лідер “Правого сектора”, а нині командувач Української добровольчої армії (УДА) Дмитро Ярош запропонував президенту Володимиру Зеленському свою кандидатуру на посаду голови української делегації в […]

Через засоби масової інформації окупанти переконують місцеве населення, що на території «ЛНР» хворих на коронавірус немає. Приховують вони і кількість пацієнтів, які перебувають в інфекційних відділеннях лікарень з високою температурою.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби СБУ.

Самі ж мешканці окупованої Луганщини розповідають, що померлих з діагнозами гострого респіраторного захворювання є чимало. А в аптеках натомість взагалі відсутні захисні маски і противірусні препарати.

За інформацією СБУ, на цей момент у Луганську та Кадіївці померло 13 осіб з симптомами COVID-19. Але місцеве населення не володіє достовірною інформацією про ситуацію в регіоні.

Хоча, за оперативними даними, хворих на ГРЗ на тимчасово окупованих територіях нараховується близько 10 тисяч. Більшість з них не отримує належної медичної допомоги у лікарнях.

Водночас терористи кинули всі сили, щоб вірус не поширився саме серед їхнього військового контингенту.

Проти ватажків так званої «ЛНР» за матеріалами Служби безпеки України прокуратура вже зареєструвала кримінальне провадження за приховувавння фактів захворювання на COVID-19. Досудове слідство доручено слідчим ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

«Аргумент»

MIXADV

цікаве