«Схаменіться»: у Кропивницькому протестували проти підвищення комунальних тарифів (ФОТО)

Карабах прокинувся. Хто з ким і проти кого

28/09/2020 admin 0

Азербайджан вже назвав конфлікт з Вірменією вітчизняною війною Кремль грається Пашиняном, Анкара вибудовує «тюркський мир», а Україна… Вірменія та Азербайджан відновили бойові дії в районі регіону Нагірний […]

«Схаменіться»: у Кропивницькому протестували проти підвищення комунальних тарифів (ФОТО)

У Кропивницькому під будівлею міськради відбулася акція протесту проти підвищення комунальних тарифів. Про це з місця події повідомляють  місцеві ЗМІ.

Учасники акції протесту тримали в руках плакати з гаслами «Абонплата за газ – це афера», «Схаменіться! 37,14 за воду – це вже занадто» тощо.

З учасниками поспілкувався міський голова Кропивницького Андрій Райкович. За його словами, місцева влада з розумінням ставиться до вимог людей, проте в питанні підвищення тарифів не все залежить виключно від неї. Зокрема, рішення про підвищення тарифу на водопостачання прийняла НКРЕКП, а теплопостачання в Кропивницькому одне з найдорожчих в Україні через діяльність ЦНТІ «УНГА», яка орендувала одне з найпотужніших теплопостачальних підприємств обласного центру, накопичивши колосальні борги. Через це міськрада змушена щороку дотувати повернуте з оренди підприємство, перераховуючи по 50 мільйонів гривень.

MIXADV

цікаве