Facebook викрив мережу ФСБ

ЦВК утворила та сформувала склад 532 територіальних виборчих комісій

12/08/2020 admin 0

  О 23:45 10 серпня розпочалося друге засідання Центральної виборчої комісії. Розглянувши відповідні подання місцевих організацій політичних партій, врахувавши результати проведеного жеребкування та відповідні відхилення, Комісія […]

Facebook виявив і видалив групу російських сторінок, які вели антиукраїнську діяльність. Про це повідомила адміністрація ресурсу. Зокрема, модератори усунули 78 профілів, 11 сторінок та 29 груп, а також 4 профілі в Instagram (яким також володіє Facebook).

За даними адміністрації, за веденням цих сторінок стояли російські спецслужби. Особи, що вели сторінки, видавали з себе місцевих мешканців та використовували фейкові профілі. Деякі з них представлялись журналістами й намагались вийти на чиновників, медійників та інших публічних осіб регіону. Інформацію публікували здебільшого російською, українською та англійською мовами.

Серед тем, на яких робили акцент фейкові аккаунти в Україні – війна на сході України, окупація Криму, збиття малайзійського “Боїнга”, присутність російських військ у Сирії та діяльність СБУ.

Сторінки видалили через те, що вони порушували політику Facebook щодо іноземного втручання. Крім України, ці сторінки були також націлені на інші сусідні з Росією країни.

MIXADV