Там наша земля але не наші люди

ЦВК утворила та сформувала склад 532 територіальних виборчих комісій

12/08/2020 admin 0

  О 23:45 10 серпня розпочалося друге засідання Центральної виборчої комісії. Розглянувши відповідні подання місцевих організацій політичних партій, врахувавши результати проведеного жеребкування та відповідні відхилення, Комісія […]

Лежить спустошена земля
Начинена бетоном і отрутой
І невідомо звідкіля
Прийшли й живуть на ній манкурти
Живуть немов останній раз
Немов дітей у них немає
Усе спожити хочуть враз
І звичай предків не сприймають.
Просякла нафтою земля
Вже не відродиться живою
Не побіжить струмок здаля,
Не задзвенить живой водою.
Здорові діти не зростуть
Не забринить світанок ранній
Сніги біленькі не впадуть
Лікарні будуть лиш нагальні.
Молода місцева поетеса
Путін намагається повернути в Україну окупований Донбас. Скоро без жодних умов. Це троянський кінь окупантів. Україна повинна опиратися бажанню ворога. Очікувати від нього користі для нас дуже легковажно, а великі неприємності обов’язково будуть. Війна не закінчиться, а перейде із зовнішньої у внутрішню.

В МВС уточнили, що  більш ніж 136 тисяч мешканців ОРДЛО і 60 тисяч інших районів Донецької та Луганської областей отримали громадянство РФ.

Хочу попередити моїх критиків – мовляв тебе ця проблема не зачепила. Ще й як зачепила. На початку агресії Московії мої діти виїхали з Донецька. Вони втратили житло – дві квартири і майно. З того часу вони були змушені починати все з початку. І все ж таки я особисто проти повернення окупованої частини Донбасу в Україну.

За ці роки окуповану територію покинули близько 1,5 млн. проукраїнські налаштованих громадян. Здебільшого вони вже інтегрувалися в місцеві громади, котрі їх прийняли, і повертатися назад не мають наміру.

Занадто багато зіпсували окупанти у захоплених землях. Війна на сході України фактично заморожена. Вона нікуди не дінеться ще багато років.

За допомогою московських окупантів бидло захопило владу. Воно п’є горілку та пиво грає на автоматах і не цурається наркотиків. За словами почесного професора Гарварду, Берклі і Прінстону, філософа Ганни Арендт, це «обурення масової людини всім, чого вона не може зрозуміти».

Що ж буде, якщо ці землі повернуться в Україну? Зброя, криміналітет, вбивці та ґвалтівники прийдуть в хату до кожного. СНІД, туберкульоз, сифіліс та наркоманія прийдуть до наших дітей. Прийдуть і ті, хто галасував «Путин введи войска». Адже, невігластво завжди агресивне. Вороняча слобідка, в якій живуть мешканці окупованих територій, диктує свої норми поведінки.

Коли Московія виведе окупаційні війська з Донбасу, там залишиться безліч людей, яких навчили ненавидіти Україну, українську армію, українську символіку, український гімн, українську мову.  Там залишаться, їхні родини. Там ростуть діти. Вони пам’ятатимуть, що українець вбив чи поранив батька.

В Україні зарплати та пенсії підуть на відновлення зруйнованого Донбасу. Величезну купу проблем та мільярдні витрати ми знімемо з Московії і повісимо на себе. Україна отримає в своє розпорядження майже повністю зруйновану, розорену і заміновану територію, звідки вивезені промислові підприємства. Будуть підірвані інфраструктурні об’єкти, при відступі російських військ. Згадаємо у якому стані Московія колись залишила частину земель, зайнятих чорноморським флотом. В окупації зараз живуть злиденні, убогі та озлоблені люди, які нічого не розуміють і всіх ненавидять, а місцеві лідери підтримують федералізацію. Їм кортить стати «удільними князями». Чи зрозуміють українці, що федералізація – засіб зміцнення паразитичного шару бюрократів. Повернення Донбасу стане тригером, який включить знищення України.

Нині за найскромнішими підрахунками в двох окупаційних корпусах «служить» приблизно 35 тисяч місцевих жителів. Зрозуміло, що це досить неоднорідна маса: хтось щиро вірить у виняткову роль Донбасу, деякі – Путіну, інших – штовхнула на службу економічна ситуація і необхідність годувати родину. Як би там не було, але роззброювати їх доведеться саме нам.

В ОРДЛО зараз жахлива екологічна ситуація. Мова йде про техногенну катастрофу, наслідки якої буду позначатися в найближчі сто – двісті років. Ґрунт під закритими вугільними шахтами наче швейцарський сир з величезними до кілометра дірами, які постійно заповнюються водою. Раніше, коли пласт вироблявся, і шахта закривалася, продовжувала працювати система відкачування води. Ця вода несе в собі колосальну кількість важких металів, радон, свинець, ртуть, сурму. Ця гидота забруднює верхні шари ґрунту.

З початком війни відкачка води з шахт практично припинилася, і вода піднялася наверх. Це дуже небезпечно. Навіть в минулі роки будівлі в Донецьку іноді йшли під землю, і новозбудовані будинки в центрі міста скріплювали металевими куточками. На Донбасі терикони займають величезні простори –це отруйні насипи, десятки років виділяє шкідливі гази, а під ними – порожнечі.

Серед іншого, в місті кілька ядерних могильників. В них демонтоване устаткування зі збагачення урану, яке свого часу «запакували» в величезні бетоновані контейнери і для надійності зверху залили бетоном. Ідіоти, які зараз правлять в Донецьку, поблизу влаштували свої склади боєприпасів. Дебіли вважають, що це дуже зручно, є пакгаузи, під’їзні шляхи та інші зручності. Декілька разів там вже рвонуло. Фахівці запевняють, що порушена цілісність, як мінімум двох ядерних могильників. Але про це мовчать і не кажуть про ситуацію на шахті «Юнком» під Донецьком, де був проведений один з перших підземних ядерних вибухів в Європі. На глибині утворилося склоподібне тіло, звідти регулярно відкачували воду, але викачка закінчилася в 2014 році. А зараз там величезне підземне радіоактивне озеро, яке загрожує і Азовському морю.

Під Донецьком є підземні сховища хлору і фосфору, з якими потрібно щось робити. На цьому тлі міни, якими всіяна земля Донбасу, не здаються головною бідою.

Територія Донбасу стає просто непридатною для життя. Але Московія прагне не ОРДЛО повернути до України, а Україну до ОРДЛО.

Звісно, повернення окупованих територій Донецької і Луганської областей можливе не раніше ніж через 30 років. Коли наша країна досягне вражаючих успіхів в економіці, матиме потужні збройні сили, а Московія розпадеться. І тоді справжня реінтеграція стане цілком робочим реалістичним варіантом і вийде на порядок денний. Але поки цей час не настав, українцям варто пам’ятати, що іноді менше – це краще, ніж більше.

Нам конче потрібно зберегти українську Україну. 2020-й буде вирішальним. Ми, або вони. Україна чи Малоросія. Західний вільний світ або «русскій мір».

ПреЗЕдент в інтерв’ю ізраїльським ЗМІ заявив, що Україна має намір повернути всі свої тимчасово окуповані території: на Донбасі і в Криму.

Вам це потрібно, українці?

 

Yaroslav

Там наша земля але не наші люди

MIXADV