“Путін мине, а Україна залишиться. Ми повинні боротися”: Сенцов виступив з промовою на кінофестивалі в Канаді

Конфлікт щодо підрозділу “Героїв УПА”: Туск закликав Навроцького та Зеленського до відвертої розмови

08/06/2026 AA 0

Глава уряду Польщі Дональд Туск у понеділок закликав президентів Володимира Зеленського та Кароля Навроцького до відвертої розмови, оскільки дипломатичні зусилля довкола скандалу через присвоєння українському […]

“Путін мине, а Україна залишиться. Ми повинні боротися”: Сенцов виступив з промовою на кінофестивалі в Канаді

“Путін мине, а Україна залишиться. Ми повинні боротися”: Сенцов виступив з промовою на кінофестивалі в Канаді
Український режисер, звільнений із російського полону, Олег Сенцов відвідав кінофестиваль Human Rights Watch Film Festival у Канаді, під час якого показали фільм про нього.

Стрічку “Процес” про суд над колишнім політв’язнем презентував російський режисер Аскольд Куров. Сенцов у свою чергу відреагував потужним виступом. Відео оприлюднило 5 лютого “Радіо Свобода”.

“Сто осіб у в’язницях Росії – в основному кримські татари. І близько 300 осіб перебувають у руках сепаратистів на Донбасі. Тому я буду про це говорити доти, поки останній хлопець не вийде на свободу. Трамп мине, Макрон мине, Путін теж мине, а Україна залишиться. Ми повинні боротися”, – проголосив він.

Сам фільм Сенцов не дивився. “Він про мене, тому дивитися не дуже скромно”, – пояснив режисер. Глядачі ж залишилися в захваті і від стрічки, і від Сенцова.

Також українець розповів про низку важливих зустрічей у США і Канаді: “На них я говорю про те, про що завжди – про російську агресію”.

Читайте также: Україна здобуває перемоги на кінофестивалях, але більшості байдуже – чому?

Больше информации на портале Антикор: https://antikor.com.ua/articles/357175-putin_mine_a_ukrajina_zalishitjsja._mi_povinni_borotisja_sentsov_vistupiv_z_promovoju_na_kinofestivali_v_kanadi

MIXADV

цікаве