На аукціоні знизили вартість приміщення, де у Кропивницькому проводилися богослужіння

ютос – тисни – підтримай!
Стартову ціну приміщення на вулиці Павла Сніцаря (кол. Ленінградська), 36, у Кропивницькому, яке продається з аукціону, знизили.

Про це повідомляється у системі електронних торгів «Сетам», передає кореспондент «УЦ».

Стартова ціна будівлі – 1 492 053,60 гривні. Раніше торги намагалися почати з 1 865 067 гривень.

Нагадаємо, у прес-службі Кіровоградської єпархії УПЦ наголосили, що виставлене на аукціон приміщення не належить і не належало церкві: «Дана будівля ніколи не належала та не належить громаді Свято-Успенського храму Кіровоградської єпархії Української Православної Церкви. У період будівництва Свято-Успенського храму з 2008 року по 2014 рік, з доброї волі та дозволу власника приміщення колишнього будинку культури у парку Крючкова Чернишова С. С. у даному приміщенні тимчасово проводилися богослужіння».

Перед цим ЗМІ повідомляли, що у Кропивницькому з аукціону продається церква. За даними деяких джерел це приміщення належить міському голові Кропивнцького Андрію Райковичу, але “сліди справжнього власника” дивним чином заплутані та губляться. Навіть падка до сенсацій “УЦ” від цих попередніх тверджень ніби відмовилась, фігуруючи прізвищем Чернишов … Мабуть домовились про укриття інформації  по пораді московських попів.

Натисни – підтримай Сурму!

Be the first to comment

Leave a Reply