УСІ “ЧЕРВОНІ ЛІНІЇ” ЗЕЛЕНСЬКИЙ УЖЕ ПЕРЕЙШОВ НАВІТЬ ДАЛІ, НІЖ ЯНУКОВИЧ — КОРЧИНСЬКИЙ

У Києві об’єднали зусилля для протидії російській пропаганді

26/01/2020 admin 0

В інформаційній агенції «Укрінформ» 23 січня 2020 року пройшов круглий стіл «Західний фронт інформаційної війни». Організатором заходу стала неурядова організація «Міжнародний центр протидії російській пропаганді» […]

    
Президент України Володимир Зеленський уже перейшов усі “червоні лінії” і зайшов у відносинах з Росією навіть далі ніж експрезидент Віктор Янукович.

Про це в ефірі телеканалу “Прямий” заявив громадський діяч Дмитро Корчинський.

Корчинський також зазначив, на зустрічі у норманському форматі буде двоє ворожих президентів.

“На зустрічі у норманському форматі будуть присутні чотири президенти : двоє з них будуть ворожі щодо України — це Путін та Макрон і двоє нейтральних — це канцлер Меркель та Зеленський. Всі розуміють, що нічого доброго там не буде, він повернеться або з чимось дуже поганим з відти, або з гіршим ніж те, що є зараз, це очевидні речі. Кажуть ми маємо встановити червоні лінії, так от всі червоні лінії Зеленський уже перейшов навіть далі, ніж Янукович. Янукович здавав національні інтереси за знижку на газ та тримільярдний дешевий кредит від Російської Федерації, а Зеленський здає національні інтереси безкоштовно, просто так, оце власне кажучи обурює”, — заявив Корчинський.