Ватажок “ДНР” готується до втечі з Донбасу: що про це відомо.

Про мову і партії та політиків

06/07/2020 admin 0

  З початків національного відродження, з кінця 1980-х років, про Україну, тим більше українську державу думали-виступали доволі нечисельні групи активістів. На початку вивезти їх в […]

ютос – тисни – підтримай!
Між «керівництвом» Тельманівського району окупованої частини Донецької області і ватажками так званої «ДНР» немає взаємопорозуміння, що змушує “чиновників” підшукувати собі житло поза окупованими територіями.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Без Табу.

Так, “начальник відділу архітектури і житлово-комунального господарства Тельманівського району» Олександр Безуглий до 2015 року відповідав за отримання гуманітарної допомоги з Росії та використовував це на свою користь, ні в чому собі не відмовляючи.

Зараз він вкладає кошти в нерухомість. Активну роботу з пошуку квартири веде його дочка Марія, яка давно живе в Москві. Саме туди збирається виїхати й сам Безуглий.

Однак, побоюючись, що у Росії його можуть дістати колишні соратники, він подбав про “запасний аеродром”, придбавши житло в Харкові, оформивши його на батьків.

Нагадаємо, нещодавно один з ватажків терористичної “ДНР” , так званий “заступник міністра інформації” Даниїл Бессонов заявив, що України нібито більше ніколи не буде на тимчасово окупованих територіях Донбасу.

Також повідомлялося, що екс-ватажок “ДНР” Ігор Гіркін буде обвинуваченим на суді у справі катастрофи рейсу МН17, який відбудеться наступного року у Гаазі.

Натисни – підтримай Сурму!