Україна виплатить понад 60 мільярдів мешканцям ОРДЛО?

Про мову і партії та політиків

06/07/2020 admin 0

  З початків національного відродження, з кінця 1980-х років, про Україну, тим більше українську державу думали-виступали доволі нечисельні групи активістів. На початку вивезти їх в […]

ютос – тисни – підтримай!
 

Україна виплатить понад 60 мільярдів мешканцям ОРДЛО?

Депутати від партій «Слуга народу», «Батьківщина», ОПЗЖ та депутатської групи «За майбутнє» ініціювали процес спрощення пенсійних виплат мешканцям окупованих територій Донбасу. Відповідний законопроект №2083-д вже зареєстрований у ВР. 

У разі прийняття цього документу для отримання пенсії власнику паспорту ДНР-ЛНР не потрібно буде реєструватися як внутрішньо-переміщеній особі. Соціальні виплати зможуть отримати усі без винятку громадяни України, навіть ті, хто займав та займає відверто антиукраїнську позицію і підтримує вбивство українців російськими військами та терористами ОРДЛО.

Своє задоволення майбутніми змінами вже висловив радник секретаря РНБО Сергій Сивохо. На його думку це є «відновленням конституційних прав громадян на окупованих територіях, без якого неможлива реінтеграція Донбасу». 

Сивохо зокрема сказав: 

“60% людей перетинають лінію розмежування – це пенсіонери. Вони живуть в постійній боротьбі за виплати і документи. Так не повинно бути! 700 тисяч пенсіонерів на непідконтрольній території не можуть реалізувати своє конституційне право на пенсію. Це ненормально!”

Про це радник секретаря РНБО написав не в “Урядовому вісніку”, а на своїй сторінці у мережі Facebook.

Натисни – підтримай Сурму!