У Польщі заговорили про зраду України, вимагають скасувати санкції: “У нас з Росією всі ладнають”

Олег Березюк: політика втратила свою справжню суть і почала зводитись до демагогії

31/05/2020 admin 0

Політика це професія, яка відносяться до сфери міжнародних відносин, державного і муніципального управління. Як і будь-яка професійна діяльність вона вимагає до себе серйозного ставлення і […]

ютос – тисни – підтримай!
Польський політик заговорив про економічні санкції проти Росії
У Польщі заговорили про зраду України, вимагають скасувати санкції: “У нас з Росією всі ладнають”

У Польщі заговорили про зраду України, вимагають скасувати санкції: "У нас з Росією всі ладнають"

Лідер Польської селянської партії Владислав Косіняк-Камиш закликав до відміни економічних санкцій проти Росії. Так, за словами політика, вони не діють.

Владислав Косіняк-Камиш стверджує, що в Польщу продовжує надходити російське вугілля, а Німеччина домовляється з Кремлем. Політик вважає, що економічні санкції ніяк не вплинули на ситуацію на Донбасі, а країни Західної Європи продовжують спокійно вести переговори з РФ. При цьому Польща відмовляється це робити.

“У нас з Росією всі ладнають, і ми повинні на це дивитися?” — сказав він.

Раніше на теледебатах перед виборами в польський Сейм Владислав Косіняк-Камиш приніс шматок російського вугілля і вручив його віце-прем’єру Польщі Яцеку Сасину. Лідер селянської партії заявив, що правляча у Польщі партія веде таємну співпрацю з Москвою.

“Ваша совість заляпана російським вугіллям! Ви повинні були ввести ембарго, але ви цього не зробили”, — заявив Косіняк-Камиш.

Натисни – підтримай Сурму!